Кошик
24 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Продаємо покриття для підлоги у Львові та по Україні.
Затишна Підлога
+380672838338
+380932838338
+380932838338
продажи
+380672838338
продажи
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
Доброго дня. компанія Затишна підлога до 01.09.2020 в відпусці. нажаль в цей період ми не приймаємо замовлення. Дякуємо за розуміння.

     Компанія KluchuK (КлючуK) є першою українською компанією – виробником шпонованого плінтусу європейської якості. Нашою головною ціллю є створювати якісний конкурентоспроможний продукт для наших клієнтів.

     Ми знаємо, що плінтус є однією з обов'язкових деталей інтер'єру приміщення, що додає завершеності обробці ваших стін, підлоги і ремонту в цілому. Тому наша компанія дає можливість Вам підібрати плінтус до будь-якого паркету, на будь-який смак потрібної висоти і форми.

Плінтус KluchuK виробляється в Україні в максимально короткі терміни за допомогою сучасного італійського та іспанського обладнання. Його основа - це зрощена деревина недорогих хвойних порід (найчастіше ялина або сосна), яка покрита тонким зрізом деревини цінних порід (шпоном дуба, ясеня, горіха і т.д.), відповідно, вартість такого плінтуса набагато нижче масивного плінтуса виконаного повністю з деревини цінних порід.

     Що таке шпон ?

     Шпон, від німецького слова «spane» - «тріска, підкладка», являє собою тонкий шар деревини, знятий з колоди шляхом злущення або розпилу дерева. Незаперечною перевагою такого матеріалу є те, що він зберігає натуральний малюнок дерева, який не під силу передати ніякими сучасними технологічними хитрощами. До того ж натуральний шпон довговічний, він не відшаровується і не розсихається, так як наклеєний на основу.

   Струганий шпон отримують шляхом різання (стругання) бруса - ванчеса спеціальними ножами на верстатах, розмір в цьому випадку одержуваного шпону дорівнює ширині бруса. Залежно від того, в якому напрямку щодо річних кілець деревини було вироблено стругання, розрізняють наступні види шпони: радіальний, напіврадіальний, тангентальний, тангентально-торцевий. Струганий шпон виготовляють з листяних і хвойних порід деревини, а також з наростів (кап) всіх порід.

Але вартість - це не єдина перевага шпонованого плінтуса KluchuK.

  Головними перевагами нашого плінтусу є :

- виробляється з шпону натуральної деревини, а відповідно є натуральним і  екологічно чистим;

- у порівнянні з іншим плінтусом краще тримає форму, є зносостійким;

- має достатньо великий асортимент, що дозволяє підібрати плінтус точно в колір вашої підлоги або дверей чи інших декоративних елементів;

- легкий у монтажі: монтується як за допомогою кліпс, так і за допомогою клею або паркетної шпильки, не вимагає використання куточків і заглушок.

Треба пам'ятати, що шпонований плінтус- натуральне дерево, не варто чекати штучної рівності тону і кольору. Допускаються незначні перепади по тону і структурі, «живі сучки», стовбурові і серцевинні промені, заболонь. З часом змінюється в кольорі, як і звичайний паркет.

·          При перепадах температури і вологості шпон  може тріскатися і деформуватися, тому використовувати його слід тільки в опалювальних приміщеннях зі стійким мікрокліматом.

·         Температура в приміщенні повинна бути від 18 до 24°С, а відносна вологість — у межах 40-60%. Значення цих параметрів рекомендовано підтримувати постійно .

·         Не допускається потрапляння вологи безпосередньо на плінтус. Сильно забруднені місця протирають вологою, але не мокрою тканиною. Можна використовувати  спеціальні засоби, передбачені для захисно-декоративного покриття підлоги (для лакованих поверхонь).

·         Не варто шукати продовження малюнку та повторюваність структури - кожна планка плінтуса є неповторна за своїм зовнішнім виглядом.

Kluchuk

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 3